НОВИНИ

Трамп визначився з кандидатом на посаду міністра внутрішньої безпеки

Тепер кандидатуру Кірстен Нільсен повинен затвердити Конгрес.

У Білому домі повідомили, що президент Сполучених штатів Дональд Трамп висунув на посаду голови Міністерства внутрішньої безпеки Кірстен Нільсен. Про це адміністрація президента США повідомила в Twitter 11 жовтня.

 

 

Нільсен повинна стати наступницею колишнього генерала Джона Келлі, який очолював відомство до переходу на місце глави апарату Білого дому.

За інформацією, Нільсен працювала в міністерстві національної безпеки главою служби попереднього міністра Джона Келлі, а потім перейшла разом з ним на роботу в Білий дім.

Згідно з повідомленням, тепер кандидатуру Нільсен повинен затвердити Конгрес.

Міністерство внутрішньої безпеки США було створено як реакція американських влад на теракт 11 вересня 2001 року. Про створення нового департаменту - тоді ще Управління національної безпеки - президент Джордж Буш-молодший оголосив 20 вересня. У 2003 році воно було перейменоване в міністерство.

В його структуру входять різні агентства та управління, створені задовго до появи міністерства. Наприклад, берегова охорона, імміграційна та митна поліція, Секретна служба, Федеральне агентство з управління в надзвичайних ситуаціях. На міністерство, за деяким даним, працює близько 240 тисяч співробітників.

Нагадаємо,21 січня Сенат США затвердив кандидатуру Джона Келлі на пост міністра внутрішньої безпеки. Пізніше він став головою апарату адміністрації американського президента.