НОВИНИ

Затримання у Бахчисараї. Суд оштрафував вісьмох кримських татар

Один матеріал відкладений на завтра через те, що свідки втомилися або з якихось інших причин залишили судову залу.

Вісьмом кримським татарам, затриманим під час обшуків у Бахчисараї, присудили штрафи. Про це повідомила адвокат Ліля Гемеджі.

За її словами, в середу було затримано 9 осіб, всім їм було пред'явлено звинувачення в адміністративному порушенні, яке полягало в одночасному масовому перебуванні в публічному місці, що спричинило порушення громадського порядку.

Читайте також: Репресії в Криму. Нові затримання у "справі Хізб ут-Тахрір"

"На сьогоднішній вечір розглянуто 8 адміністративних справ. За всіма з них винесені штрафи в розмірі від 10 до 20 тисяч, що в сумі становить понад 100 тисяч рублів. Один матеріал відкладений на завтра через те, що свідки втомилися або з якихось інших причин залишили судову залу", - розповіла Гемеджі.

"Це чергова зліплена справа стосовно цих 9 осіб. Всі докази, які присутні в матеріалах справи, однозначно доводять невинність цих людей", - додала вона.

Читайте також: МЗС України відреагувало на чергову хвилю репресій в окупованому Криму

Як повідомлялося, вранці в середу, 11 жовтня, в Бахчисараї російські силовики прийшли з обшуками в будинки кримських татар-мусульман. За даними активістів, у будинку Сулеймана Асанова затримали і посадили в автозаки п'ятьох-шістьох осіб, які прийшли підтримати.