НОВИНИ

Суд повернув Києву приміщення на вулиці Десятинній

Вартість нежитлових приміщень на вулиці Десятинній становить 18 мільйонів гривень.

Апеляційний суд повернув Києву незаконно відчужені приміщення на вулиці Десятинній вартістю 18 мільйонів гривень. Про це 11 жовтня повідомила прес-служба прокуратури міста Києва.

"Прокуратура міста Києва в суді апеляційної інстанції відстояла повернення на користь територіальної громади нежитлових приміщень вартістю понад 18 млн гривень, що розташовані на вул. Десятинній у Шевченківському районі столиці", - йдеться у повідомленні.

У прес-службі також зазначили, що "право власності на вказане комунальне майно на підставі рішення Брянківського міського суду Луганської області, прийнятого без участі дійсного власника - Київської міської ради, у 2012 році було зареєстровано на фізичну особу, а у подальшому з метою ускладнення процесу повернення майна у комунальну власність, спірні приміщення неодноразово відчужувались, а у 2015 році були незаконно внесені до статутного фонду приватного підприємства".
Таким чином господарський суд погодився з доводами прокурора про відсутність правових підстав для володіння приватним підприємством вказаними приміщеннями та задовольнив позовні вимоги прокуратури, витребувавши нерухоме майно на користь територіальної громади міста.

У липні ГПУ заявила про початок процедури повернення Києву земель Жукового острова. Раніше Київський апеляційний господарський суд у середу, 5 квітня, підтримав вимоги Генпрокуратури та залишив у силі рішення про повернення громаді міста землі із ландшафтного заказника "Жуків острів".