НОВИНИ

СБУ: В Маріуполі затримали двох диверсантів під час закладання вибухівки на вокзалі

За словами Грицака, вибух планувався під час відправлення пасажирського потяга «Маріуполь–Київ».

Служба безпеки України попередила замовлені з так званого "МГБ ДНР" теракти у Маріуполі та затримала двох диверсантів. Про це на брифінгу повідомив керівник спецслужби Василь Грицак.

За його словами, перший вибух планувався на залізничному вокзалі Маріуполя під час відправлення пасажирського потяга «Маріуполь–Київ». Теракти були заплановані проти мирного населення та передбачали великі жертви серед громадян

Як повідомив Грицак, організатором диверсійної групи став відомий з 2014 року співробітник так званого «МГБ ДНР» Дмитро Забудський.

Оперативники СБ України затримали двох диверсантів при закладанні вибухового пристрою в одному з приміщень залізничного вокзалу в Маріуполі.

На вокзалі Маріуполя знешкодили вибуховий пристрій з двох протипіхотних осколкових мін МОН-50, обладнаний засобом дистанційного підриву.

За першими свідченнями затриманих, надалі вони мали підірвати ще низку соціальних та інфраструктурних об’єктів у мирних регіонах Донеччини.

Як повідомлялося, 2 жовтня міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив про затримання групи зловмисників під час підготовки теракту - підриву пам'ятника угорцям на Верецькому перевалі в Закарпатській області. За його словами, доведена участь цієї групи в дев'яти злочинах, скоєних у 2016-2017 роках і спрямованих на розпалювання ксенофобії, релігійної нетерпимості і міжнародних конфліктів.