НОВИНИ

У Міноборони повідомили про зменшення кількості небойових втрат у ЗСУ

Зокрема, кількість випадків незаконного поводження зі зброєю і боєприпасами та пов'язаних з цим злочинів знизилась на 5%.

Цьогоріч кількість самогубств серед військових зменшилась на 12%. Про це заявив начальник Головного управління морально-психологічного забезпечення Збройних сил України генерал-майор Олег Грунтковський.

«У цьому році (кількість – ред.) самогубств у Збройних силах зменшилася на 12% у порівнянні з минулим роком», - сказав Грунтковський.

За його словами, в цьому році у порівнянні з 2016 вдалося досягнути значного покращення морально-психологічного стану та стану військової дисципліни, перш за все, у військових частинах, які виконують завдання у районах проведення АТО. Позитивна тенденція протягом року знайшла відображення у зменшенні випадків пригод та порушень дисципліни у військах на 9%.

Дивіться також: Вражаюча статистика. Бойові та небойові втрати в ЗСУ за час АТО - інфографіка

Зокрема, на 36% скоротилась кількість небойових втрат особового складу. Спостерігається зменшення кількості злочинів. Крім того, кількість випадків незаконного поводження зі зброєю і боєприпасами та пов'язаних з цим злочинів знизилась на 5%.

За його словами, завдяки цілеспрямованим зусиллям всіх органів військового управління протягом 2017 року на 30% зменшилась і кількість дорожньо-транспортних пригод за участю військовослужбовців.

Читайте також: У військовій прокуратурі перерахували причини небойових утрат в зоні АТО