НОВИНИ

Держзрада полковника ЗСУ. В ГПУ заявили про шістьох свідків, що готові свідчити проти Без'язикова

Серед свідків - колишні бойовики, які зараз співпрацюють зі слідством.

Сторона обвинувачення анонсувала виклик до суду шістьох свідків, що готові свідчити проти полковника ЗСУ Івана Без'язикова, якого обвинувачують у державній зраді та участі в терористичній організації. Про це повідомляє 5 канал.

Серед свідків - колишні бойовики, які розчарувалися в ідеях бандформувань, і зараз співпрацюють зі слідством.

"Стороною обвинувачення будуть допитані свідки. Поки що – їх шість. Це і особи, які перебували в полоні з паном Без'язиковим, і особи, які намагалися обміняти його як військовополоненого, і навіть особи, які на той час, скажімо, перебували по ту сторону барикад", - відзначив прокурор ГПУ Олег Пересада.

Читайте також: Бойовики надали полковнику Без'язикову два службові кабінети і десятьох підлеглих — прокурор

Адвокати ж переконані: усі, хто говоритимуть не на користь Без'язикова, є псевдосвідками.

"Ми не будемо розкривати планів захисту на сьогоднішній день. Але одне можу сказати - справа повністю сфабрикована, і оті всі лжесвідчення деяких свідків, які просто обмовили полковника, що перебував в полоні і був таким само полоненим, як і інші. Просто його терористи використали під дулом пістолета, змусили там щось робити", - заявив адвокат Без'язикова Олег Веремеєнко.

Читайте також: СБУ опублікувала аудіозаписи телефонних розмов у справі полковника ЗСУ Без'язикова

Нагадаємо, 12 грудня 2016 року Без'язикова затримали за підозрою у співпраці з "ДНР". За даними СБУ, військовий розвідник, полковник ЗСУ, звільнений з полону бойовиків влітку 2016 року, мав посвідчення, підписане ватажком "ДНР" Олександром Захарченком.

14 грудня Шевченківський районний суд Києва обрав запобіжний захід підозрюваному у зв'язках із бойовиками полковнику ЗСУ Без’язикову у вигляді утримання під вартою до 8 лютого. У лютому Печерський районний суд Києва продовжив термін утримання під вартою.

29 грудня йому оголосили про підозру у держзраді.