НОВИНИ

Кіберполіція припинила роботу ще одного онлайн-кінотеатру в Україні

Ресурс tovideo.net без відповідних документів та дозволів правовласників, здійснював трансляцію та ретрансляцію аудіо та відео творів.

Працівники кіберполіції припинили роботу онлайн-кінотеатру "tovideo.net", який здійснював свою діяльність протягом останніх двох років. Про це повідомили у прес-службі Департаменту кіберполіції у п'ятницю, 6 жовтня.

Зазначається, що за зверненням представників «Української антипіратської асоціації» поліцейські провели відповідну перевірку та встановили:Інтернет-ресурс без відповідних документів та дозволів правовласників, здійснював трансляцію та ретрансляцію аудіо та відео творів.

"За час роботи нелегального онлайн-кінотеатру  правовласникам було завдано  збитків в особливо великому розмірі", - йдеться у повідомленні.

У відомстві додали, що за місцем проживання системного адміністратора цього сайту працівники кіберполіції провели санкціонований обшук. Крім того обшук проводився в офісному приміщенні дата центру, де знаходилось серверне обладнання, що підтримувало роботу Інтернет-ресурсу.

"За результатом, вилучено комп’ютерну техніку та серверне обладнання, які зараз направлені на експертизу. Після проведення результатів цієї експертизи буде вирішено питання щодо оголошення підозри, особам, що здійснювали адміністрування цього інтернет-ресурсу", - наголосили правоохоронці.

Поліція за даним фактом розпочала кримінальне провадження за ст. 176 (порушення авторських і суміжних прав) Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, раніше кіберполіція вилучила сервери одного з найбільших в Україні піратських сайтів FS.to. Після цього одна зі спільнот, яка назвала себе офіційною, повідомила, що сайт відновить роботу через 3-7 днів. Інформація виявилася неправдивою.

Крім того, найбільший в Україні файлообмінник EX.UA прийняв рішення припинити роботу.