НОВИНИ

СБУ пропонує ввести кримінальну відповідальність для посадовців за поїздки в Росію

Усім охочим пропонують надсилати пропозиції до законопроекту.

Служба безпеки України ініціює громадське обговорення законопроекту про обмеження візитів українських посадовців до Російської Федерації.Про це інформує прес-центр СБУ.

Як зазначається, юристи СБУ підготували законопроект про обмеження візитів до Російської Федерації політикам, посадовцям, представникам органів місцевого самоврядування та громадським діячам.

У проекті закону, зокрема, передбачена кримінальна відповідальність чиновників за відвідування РФ з метою заподіяння шкоди національним інтересам Україну. Таку статтю пропонують додати до Кримінального кодексу України.

СБУ пропонує всім охочим залишати свої пропозиції на сторінці Громадської платформи у Facebook або надсилати електронною поштою на скриньку platformazminsbu@gmail.com.

Нагадаємо, СБУ розслідує провадження за ч. 2 ст. 332 КК України за фактом сприяння правоохоронцями, в тому числі СБУ, колишнім високопосадовцям та керівникам правоохоронних органів у незаконних перетинах державного кордону України протягом 2014 – 2015 років. Зазначається, що у 2014-2015 роках працівники СБУ організували незаконний перетин державного кордону України одним із колишніх керівників СБ України, який разом із лідером ГО «Український вибір» Віктором Медведчуком здійснив декілька вильотів до Російської Федерації без проходження прикордонного та митного контролю. За цим фактом одному із співробітників СБ України вручили повідомлення про підозру. У цій справі Медведчука викликали на допит.