НОВИНИ

Адвокат Януковича поїхав до нього в Росію, засідання перенесли

Адвокат Герасько надав суду копії електронних квитків в Москву через Мінськ.

Оболонський районний суд Києва переніс засідання у справі за обвинуваченням колишнього президента України Віктора Януковича в державній зраді на 11 жовтня у зв'язку з поїздкою державного захисника екс-президента Максима Гераська в Російську Федерацію для зустрічі зі своїм підзахисним. Про це написала у Facebook прес-секретар генпрокурора Лариса Сарган.

За її словами, адвокат надав суду копії квитків в Москву через Мінськ. Наступне засідання призначили на 11 жовтня, 10.00.

Зазначимо, також Печерський районний суд Києва в четвер, 5 жовтня, розгляне клопотання прокуратури про надання дозволу на спеціальне досудове розслідування щодо екс-президента Віктора Януковича за новою підозрою – в злочинах проти Євромайдану. 

Нагадаємо, Генеральна прокуратура звинувачує екс-президента Віктора Януковича в державній зраді. У справі фігурує лист Януковича від 1 березня 2014 року до президента РФ Владіміра Путіна із проханням увести війська в Україну. У ГПУ вважають, що цей лист узаконив надання Путіну дозволу на використання російських військ в Україні, що сприяло анексії Криму та окупації частини Донбасу. На засіданні Радбезу ООН 3 березня 2014 року представник РФ Віталій Чуркін продемонстрував копію листа Януковича до Путіна з проханням ввести війська в Україну.

У прокуратурі заявили, що в суді вимагатимуть для Януковича довічного ув'язнення.