НОВИНИ

У Генштабі розповіли, скільки українців вступили на контрактну службу в 2017 році

За словами заступника начальника Генштабу ЗС України Артура Артеменка, з початку року контракти на службу у Збройних Силах України уклали понад 26 тисяч українців.

У вівторок, 3 жовтня, заступник начальника Генерального штабу ЗС України генерал-лейтенант Артур Артеменко розповів, що з початку 2017 року контракти на службу у Збройних Силах України уклали понад 26 тисяч українців. Про це повідомила прес-служба Міноборони.

Зазначається, що лише протягом вересня контракт уклали 3152 військовослужбовці.

"З початку року у Збройних Силах вже укладено понад 26 тис. контрактів (у тому числі понад 1,8 тис. офіцерів). Лише протягом вересня контракт уклали 3152 військовослужбовці, і це добрий показник. Основна увага приділяється комплектуванні бойових бригад (батальйонів), які повністю залучаються до проведення АТО", - уточнив Артеменко.

Він також додав, що наразі першочерговою є потреба на посади у ВДВ ЗСУ та бойові посади в екіпажах (розрахунках) бойових машин та інших спеціалістах, що визначають бойову здатність.

При цьому генерал-лейтенант зауважив, що з початку року вже звільнено понад 3 тисячі військовослужбовців, які набули таке право відповідно до Закону України.

У травні Артеменко повідомляв, що на військову службу в Збройні сили України за контрактом вступили понад 14 тис. українців.