НОВИНИ

У Каталонії оголосили страйк через насильство під час референдуму

У протесті проти насилля також візьме участь футбольний клуб «Барселона».

У вівторок, 3 жовтня, мешканці Каталонії проводять загальний страйк через  жорсткі заходи іспанської поліції стосовно учасників референдуму про незалежність. Про це повідомляє El Pais.

Очікується, що загальний страйк призведе до припинення роботи шкіл, лікарень, держустанов та громадського транспорту (у години пік він мінімально працюватиме). Зазначається, що футбольний клуб «Барселона» повідомив, що також візьме участь у загальному страйку.

За інформацією, одна з головних іспанських профспілок закликала провести у Каталонії акцію протесту 3 жовтня як відповідь на насильство під час референдуму 1 жовтня.

Нагадаємо, 1 жовтня, у Каталонії, автономній області на північному сході Іспанії, відбувся референдум за незалежність. Уряд Каталонії заявив, що за відокремлення від Іспанії висловилися 90% каталонців, а всього в голосуванні взяли участь близько 2,3 млн осіб. Іспанія вважає референдум незаконним, силовики намагалися йому перешкоджати, в результаті сутичок понад 800 людей отримали поранення.