НОВИНИ

У вересні в порти окупованого Криму незаконно зайшли 30 суден – МінТОТ

Із них 23 судна під прапором Російської Федерації та сім – під прапорами інших держав.

У Міністерстві з питань тимчасово окупованих територій повідомили, що в період з 1 вересня по 1 жовтня 2017 року було зафіксовано 30 вантажних суден-порушників, які заходили до портів окупованого Криму. Про це повідомила прес-служба відомства.

Зазначається, що ці судна загалом здійснили 79 заходів до портів Керчі, Севастополя та Феодосії. З них 23 судна під прапором Російської Федерації та сім – під прапорами інших держав. Зокрема: Палау, Сьєрра-Леоне, Того, Танзанія. Також було зафіксовано п'ять суден під прапорами Мальти, Панами, Танзанії, Того та Росії, які перебували в акваторії портів Севастополя, Феодосії та Ялти без заходу до терміналів порту.

Нагадаємо, морські порти, розташовані на території Автономної Республіки Крим – Євпаторія, Керч, Севастополь, Феодосія, Ялта – закриті на підставі розпорядження Кабінету Міністрів України від 30.04.2014 № 578-р «Деякі питання функціонування морського та річкового транспорту» та згідно з Наказом Міністерства інфраструктури України від 16.06.2014 р. № 255 «Про закриття морських портів».

Раніше в МінТОТ повідомили, що з 1 серпня по 1 вересня 2017 року в порти анексованого Криму всупереч українським і міжнародним санкціям заходили або перебували там 34 вантажних суден-порушників.