НОВИНИ

На Тернопільщині пройшли антитерористичні навчання

Понад п’ятсот учасників виконували завдання зі знешкодження диверсійних груп, ведення переговорів зі зловмисниками, які захопили заручників.

У Тернопільській області пройшли планові тактико-спеціальні навчання координаційної групи Антитерористичного центру. Про це 30 вересня повідомив прес-центр СБУ.

"Понад п’ятсот співробітників силових відомств, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування вдосконалювали алгоритми та навики спільних дій в умовах виникнення диверсійної та терористичної загрози на об’єктах критичної інфраструктури регіону", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що учасники навчань проводили інтенсивні пошукові заходи, виконували завдання зі знешкодження диверсійних груп, ведення переговорів зі зловмисниками, які захопили заручників.

Також на одному з об’єктів підвищеної техногенної небезпеки було проведено навчальну штурмову операцію силами спецпідрозділів "Альфа" та "КОРД".

"Навчання дали змогу перевірити готовність усіх суб’єктів антитерористичної діяльності на Тернопільщині до запобігання вчиненню диверсій і терористичних актів, їх припинення та мінімізації наслідків", - наголосили у прес-центрі.

Як повідомлялось, 27 вересня правоохоронці припинили антитерористичні навчання на об’єкті енергетики у Вінниці через вибухи боєприпасів у Калинівці.

Нагадаємо, з 15 по 19 травня в Одеській області відбулися масштабні міжнародні антитерористичні навчання України та Молдови "Міцний кордон-2017".