НОВИНИ

Суд зобов’язав «Ощадбанк» оприлюднити інформацію про рахунки Януковича

Відповідне клопотання подав захисник президента-втікача Віталій Сердюк.

Державний банк «Ощадбанк» повинен показати суму грошових коштів екс-президента Віктора Януковича, що зберігається на рахунках банку. Відповідне рішення прийняв Печерський районний суд Києва.

Так, суд задовольнив клопотання захисника президента-втікача Віталія Сердюка та  зобов’язав «Ощадбанк» показати суму на рахунках Януковича.

Як повідомляється, відповідне рішення було прийняте під час судового засідання з розгляду позову екс-президента до голови правління "Ощадбанку" Андрія Пишного про поширення ним неправдивої інформації про наявність на рахунках Януковича у фінустанові 1,15 мільярда доларів США.

"Суд постановив стягнути з ВАТ "Державний ощадний банк України" інформацію про суму грошових коштів, які знаходяться на банківських рахунках Януковича Віктора Федоровича, відкритих в ПАТ "Державний ощадний банк України", та вартості цінних паперів, які придбані та/або зберігаються за дорученням Януковича Віктора Федоровича в ПАТ "Державний ощадний банк України" за станом на 10 листопада 2016 року ", – йдеться в рішенні.

Під час розгляду клопотання адвокат Сердюк заявив, що на рахунках Януковича в "Ощадбанку" 31 мільйон 470 тисяч 675 гривень 64 копійки і 84 тисячі 964 долара 60 центів.

Разом з тим, представники "Ощадбанку" просили відмовити у задоволенні цього клопотання, оскільки, на їхню думку, дана інформація містить банківську таємницю. А представник Андрія Пишного наголошував, що клопотання не стосується предмету спору.

У зв'язку з необхідністю отримання даної інформації суд оголосив перерву в судовому засіданні до 16:00 16 грудня 2017 року.

Нагадаємо, 28 квітня «Ощадбанк» розпочав виконання рішення суду про розпочав спецконфіскацію $1,5 млрд екс-президента України Віктора Януковича і його оточення згідно з рішенням суду.

Також, 22 вересня набуло чинності рішення Соснівського райсуду м. Черкаси про ще одну спецконфіскацію банківських активів колишнього президента Віктора Януковича та його оточення на загальну суму 200 млн доларів.