НОВИНИ

Прорив кордону. Суд у Львові залишив одного з учасників під вартою без права застави

Саакашвілі особисто був присутній на засіданні суду, однак вироку не дочекався.

Апеляційний суд Львівської області залишив без задоволення апеляцію захисників Олександра Бурцева, якому за участь у «прориві» кордону Міхеїлом Саакашвілі визначено запобіжний захід у вигляді двомісячного перебування під вартою без права застави. Вирок виголосив голова суддівської колегії Зиновій Макойда.

«Визнати ухвали Галицького районного суду Львова про взяття Бурцева під варту без права застави обґрунтованими. Прохання захисту змінити міру запобіжного заходу на особисте зобов'язання не підлягає задоволенню», - зазначив Макойда.

Під час оголошення вироку підсудний, який хворіє на цукровий діабет першого ступеня, втратив свідомість.

Як повідомлялося, про взяття Бурцева на поруки до Апеляційного суду звернулись сім народних депутатів та лідер «Руху нових сил» Міхеїл Саакашвілі. Він особисто був присутній на засіданні суду, однак вироку не дочекався.

Нагадаємо, ввечері 10 вересня група народних депутатів і прихильників Міхеїла Саакашвілі, якого позбавили українського громадянства, підійшли до пункту пропуску "Шегині", зробили "коридор" і провели політика на українську територію. Крім того, під час прориву екс-голови Одеської ОДА Міхеїла Саакашвілі на кордоні кілька поліцейських і прикордонників отримали тілесні ушкодження. Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за фактом потрапляння на територію України Саакашвілі з його прихильниками.

13 вересня один із районних судів Львова обрав запобіжний захід у вигляді арешту щодо 39-річного жителя Івано-Франківської області, який брав участь у подіях на контрольному пункті пропуску "Шегині" на українсько-польському кордоні 10 вересня. Також 35-річному мешканцю Волинської області оголошено про підозру у скоєні кримінальних правопорушень, передбачених трьома статями Кримінального кодексу України.

22 вересня Мостиський районний суд Львівської області визнав Саакашвілі винним у незаконному перетині державного кордону. Політик повинен заплатити штраф у розмірі 200 неоподатковуваних податком мінімумів (3400 грн).