НОВИНИ

У Польщі на комерційному телеканалі вперше запустили україномовну передачу

Щотижнева передача "На часі UA" розповідає про найважливіші події з життя української діаспори та про перспективи польсько-українських взаємин.

У Польщі на комерційному телеканалі "Superstacja" з 16 вересня вперше запустили щотижневу інформаційну україномовну передачу "На часі UA". Про це повідомляє PROstir.pl, посилаючись на офіційну сторінку телеканалу.

Зазначається, що "На часі UA" є першою україномовною програмою в ефірі комерційного польського телеканалу "Superstacja", адже досі програми українською мовою виходили лише на регіональних каналах Польського громадського телебачення, а також в ефірі загальнонаціонального каналу громадського мовника TVP3. 

Так, програма виходить щосуботи о 21.45 та розповідає про найважливіші події з життя української діаспори у Польщі й важливі події з перспективи польсько-українських взаємин. Також 26-хвилинні випуски передачі транслюватимуться на YouTube-каналі "TELEWIZJASUPERSTACJA".

Автори ідеї наголошують, що телепрограма українською мовою має стати не лише інформаційною платформою, а й майданчиком для консультацій і порад, "які можуть зробити простішим життя українців у Польщі".

На початку першого випуску програми його ведуча Катерина Малафєєва повідомила, що "програма виходить за підтримки Фонду "Український інформаційний центр". Фонд був заснований наприкінці 2015 року з офісом у Варшаві, очолений журналісткою з Чернівців Оксаною Денисюк.