НОВИНИ

У Харкові представили нового керівника обласної поліції

Колишній очільник управління Анатолій Дмітрієв продовжить службу в Апараті Голови Нацполіції.

Новим керівником Головного управління поліції в Харківській області призначили Олега Беха. Про це в середу, 20 вересня, повідомив Департамент комунікації МВС.

Так, харківську поліцію очолить генерал третього рангу. На новій посаді Беха представили перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий та очільник Нацполіції Сергій Князєв.

Зазначається, що колишній очільник поліції області Анатолій Дмітрієв залишає посаду, «бо країні потрібен його досвід та напрацювання». Відтепер він продовжить службу в Апараті Голови Нацполіції.

«Олег Бех подякував за нове  призначення і пообіцяв, що Харківська область, не дивлячись на близькість до кордону, стане однією з найбезпечніших у країні», – йдеться в повідомленні.

Олег Володимирович Бех народився 03 січня 1976 року в місті Саки Автономної Республіки Крим. Має вищу юридичну освіту – у 2000-му році закінчив Національну академію внутрішніх справ України за спеціальністю правознавство.

Розпочав службу в 1996 році на посаді слідчого. Із 2001 до 2010 року працював на оперативних посадах. Із 2010 до 2011 – очолював відділ боротьби з корупцією в правоохоронних органах антикорупційного бюро ГУБОЗ МВС.

Із 2011 до 2012 року – керував УБОЗ УМВС в Івано-Франківській області, з 2012 до 2014 - УБОЗ УМВС в Миколаївській області, а з травня 2014 року до лютого 2015 року очолював УБОЗ ГУМВС в Одеській області.

24-го лютого 2015 року призначений на посаду начальника УМВС України в Полтавській області.

Раніше Князєв представив нового керівника поліції Полтавської області Андрія Замахіна.