НОВИНИ

Прокуратура повідомила про підозру директорові одеського табору, в якому загинули діти

Прокурори підготували клопотання про арешт керівника закладу.

Одеська прокуратура спільно з органами поліціі повідомила про підозру директору дитячого табору "Вікторія" Петросу Саркісяну в порушенні вимог пожежної безпеки, що спричинила загибель дітей. Про це повідомила прес-служба одеської прокуратури.

Підозру оголосили за ч.2 ст. 270 КК України. Прокуратура підготувала клопотання до суду про арешт підозрюваного.

Крім того, поліція затримала громадянку, яка за функціональними обов'язками мала відповідати за пожежну безпеку в таборі.

Як повідомлялося, в ніч на 16 вересня в дитячому таборі "Вікторія" в Одесі згоріла двоповерхова дерев'яна будівля. В результаті загинуло троє дітей. Також до лікарні доставили двох неповнолітніх.

Поліція відкрила провадження ч.2 ст.270 (Порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки) Кримінального кодексу України.

Директор табору Петрос Саркісян затриманий за підозрою в порушенні правил пожежної безпеки, що спричинило загибель дітей і величезні матеріальні збитки. Мер Одеси Геннадій Труханов відсторонив від посади голову Київської райадміністрації Одеси Володимира Сушкова, директора табору Саркісяна і його заступника, який відповідав за пожежну безпеку закладу.

Директор департаменту освіти Олена Буйневич сама подала у відставку.