НОВИНИ

Один із найсучасніших у Східній Європі. На Львівщині відкрили Центр імітаційного моделювання бойових дій

На базі центру відбуватиметься підготовка органів управління підрозділів ЗСУ та країн-партнерів.

У п'ятницю, 15 вересня, у Львівській області на території міжнародного центру миротворчості та безпеки, де наразі проходять українсько-американські навчання «Rapid Trident – 2017», відбулося відкриття першого в Україні сучасного Центру імітаційного моделювання бойових дій. Про це повідомляє ZIK.

Як зазначив під час відкриття Центру міністр оборони України Степан Полторак, центр буде одним із найпрогресивніших у Східній Європі. На його базі буде відбуватись підготовка органів управління підрозділів ЗСУ та країн-партнерів.

«Цей центр унікальний, тому що буде можливість повністю моделювати різні ситуації, перевіряти рівень кожного військового і коригувати підготовку підрозділів. У ході бойових дій ми кожного дня стикаємося з різною тактикою, рішеннями і ситуаціями. Робота центру дозволить правильно робити висновки із ситуацій, що відбуваються в зоні АТО, планувати і змінювати підготовку наших військових», – повідомив Полторак. 

З його слів, це перший такий центр в Україні. Він створений завдяки допомозі американської сторони.

Центр вже почав працювати у рамках американсько-українських навчань. 

Раніше міністр збройних сил Великої Британії Марк Ланкастер заявив, що Лондон готовий розглянути пропозиції щодо інших сфер надання допомоги Збройним силам України.