НОВИНИ

Україна й Польща домовилися про оновлення авіаційного озброєння польських МіГ-29

Сторони підписали низку важливих угод.

Україна і Польща продовжать співпрацю за програмою оновлення авіаційного озброєння парку винищувачів МіГ-29 ВПС Польщі. Про це повідомили в прес-службі "Спецтехноекспорту".

Згідно з повідомленням, у четвер, 14 вересня, міжнародної оборонної виставки в Кельце (Польща) компанія підписала угоду з польською WB Electronics про подальший розвиток сформованого в 2016 році двостороннього консорціуму, а також новий контракт на виробництво керованих ракет середньої дальності Р-27-Р1 класу "повітря-повітря" для польських ВПС. З української сторони підписантом угоди також виступила державна компанія "Артем" (Київ).

Читайте також: У Болгарії хочуть відмовитися від російських винищувачів МіГ-29

Як зазначає прес-служба, підписання документів розширює можливості учасників консорціуму при проведенні нових тендерів на поставку авіаційного озброєння для Міноборони Польщі.

"Компанія WB Electronics залишається нашим ексклюзивним партнером щодо подальшого виробництва та постачання авіаційних ракет класу Р-27 для потреб польських ВПС", - зазначив директор "Спецтехноекспорту" Павло Барбул.

Як повідомлялося, створений "Спецтехноекспортом" і WB Electronics в 2016 році консорціум виграв оголошений в 2015 році тендер Міноборони Польщі на постачання авіаційних ракет для польських ВПС. Тендер був відкритий для участі підрядників країн ЄС, Європейського економічного простору, а також для країн, що мають угоди з Польщею або ЄС про закупівлі в сфері забезпечення безпеки і оборони. Переможець повинен був до кінця листопада 2016 року забезпечити виготовлення та поставку замовнику 40 ракет Р-27Р1 з радіолокаційним наведенням.

Нагадаємо, державний концерн "Укроборонпром" брав участь у 25-й Міжнародній виставці оборонної промисловості MSPO-2017, яка проходила у місті Кельце (Польща). У рамках виставки інженери представили спільну розробку Польщі та України - ракетну систему ZRN-01 «Stokrotka».