НОВИНИ

В Україні назвали найпопулярніші спеціальності серед вступників

У 2017 році найбільш популярними серед вступників були спеціальності "Філологія", "Право" та "Менеджмент".

В Україні під час вступної кампанії 2017 року найбільш популярними серед вступників на бакалаврат (магістратуру медичного, фармацевтичного, ветеринарного спрямування) були спеціальності "Філологія", "Право" та "Менеджмент". Про це 14 вересня повідомила прес-служба Міністерства освіти і науки України.

Так, у прес-службі повідомляють, що "на них було подано відповідно 85 тисяч 526, 74 тисячі 055 та 59 тисяч 393 заяв".

Також серед лідерів "Медицина", "Комп’ютерні науки", "Туризм", "Середня освіта", "Психологія" і "Економіка" (від 46 тисяч до 40 тисяч заяв).

Директор департаменту вищої освіти МОН Олег Шаров наголосив на тому, що "традиційно такі спеціальності як «Право», «Менеджмент», «Туризм» та «Економіка» залишаються одними із найбільш популярних у абітурієнтів навіть при тому, що вони не затребувані на ринку праці".

Найменш затребуваними цього року виявилися "Богослов’я" (185 заяв без урахування духовних ВНЗ) та "Гідроенергетика" (193).

"На жаль, серед найменш популярних спеціальностей залишаються й ті, які зараз потрібні на ринку праці, наприклад, спеціальність «Атомна енергетика»", - додав Шаров.

Як повідомлялось, у 2018 році Зовнішнє незалежне оцінювання проходитиме з 22 травня по 14 липня з 11 предметів. Перший тест з української мови випускники складатимуть наприкінці травня.