НОВИНИ

У КМДА розповіли, скільки іноземних туристів відвідало Київ цьогоріч

Столицю України відвідало понад 688 тисяч туристів.

За перше півріччя 2017 року Київ відвідало понад 688 тисяч іноземних туристів, що на 25,43% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Про це повідомили у Київській міській державній адміністрації з посиланням на дані Держприкордонслужби у четвер, 14 вересня.

Зазначається, що у ТОП-10 країн-візитерів до Києва увійшли: Ізраїль, США, Німеччина, Білорусь, Туреччина, Великобританія, Азербайджан, Франція, Італія, Грузія.

"Це прекрасна відповідь на всі закиди так званих доброзичців, які тільки і говорять про зворотнє, нав’язуючи всім «зраду» та «всепропало», при тому не оперуючи жодними фактами. Це вкотре доводить, що Київ – туристично та інвестиційно привабливе, цікаве місто. Іноземний туризм розвивається, заходи, що направлені на його розвиток, заходи міської цільової програми розвитку туризму в столиці – ефективні та дають позитивний результат», – сказав заступник голови КМДА Олексій Резніков.

Згідно з очікуваннями, до 2020 року кількість іноземних гостей становитиме не менше 2 млн.

Нагадаємо, загалом, за перше півріччя 2017 року, до України в’їхало 6,3 млн туристів, що на 8,7 % більше, ніж в аналогічному періоді 2016 року.