НОВИНИ

США ввели санкції проти чотирьох країн за відмову прийняти своїх мігрантів

Візові обмеження стосуватимуться Гвінеї, Камбоджі, Сьєрра-Леоне та Еритреї.

Міністерство внутрішньої безпеки США оголосило про введення візових санкцій щодо Гвінеї, Камбоджі, Сьєрра-Леоне та Еритреї. Про це повідомляється на сайті відомства. Причиною введення санкцій названа відмова цих країн приймати своїх громадян, які висилаються з території США.

В рамках обмежувальних заходів дипмісія США в Еритреї повністю припинить видачу туристичних та ділових віз, а посольства в Гвінеї, Камбоджі і Сьєрра-Леоне перестануть видавати такі візи місцевим чиновникам. При цьому в Камбоджі під візове ембарго потраплять тільки високопоставлені співробітники МЗС і члени їх сімей, а в Сьєрра-Леоне - всі співробітники МЗС і імміграційних служб.

Щодо Гвінеї введені більш жорсткі санкції. Тутешнє посольство США припинить видачу туристичних та бізнес-віз всім урядовцям і членам їх сімей. Крім того, вони не зможуть відправитися в США на навчання і в рамках програм обміну.

Як повідомлялося, президент США Дональд Трамп 27 січня підписав указ, згідно з яким дія програми США щодо прийому біженців призупиняється терміном на 120 днів. Було заборонено відвідувати США представникам шести  країн з мусульманською більшістю - Ірану, Іраку, Лівії, Сомалі, Судану і Ємену.

При цьому мери декількох американських міст заявили, що не підкорятимуться цьому розпорядженню президента США Дональда Трампа.

У червні адміністрація президента США Дональда Трампа ввела нові критерії для видачі віз громадянам шести країн з переважно мусульманським населенням і всім біженцям, у яких є близькі родичі або ділові зв'язки в Сполучених Штатах.