НОВИНИ

  ▪   Олена Кухар

Сайт Форуму видавців "впав" на другий день роботи заходу

Організатори підозрюють, що причиною цього стала хакерська атака, деталі з'ясовуються.

У четвер, 14 вересня, програмна директорка "Форуму видавців" Софія Челяк під час брифінгу розповіла, що сайт Форуму, ймовірно, зазнав хакерської атаки. Про це повідомляє кореспондент Тижня.

"Сайт "впав", зараз ми уточнюємо джерело здійсненої атаки", - сказала Челяк.

За уточненням президента ГО "Форум видавців" Олександри Коваль, офіційної інформації про атаку нема, оскільки організатори не можуть зв'язатися з хостингом HostPro.UA, відповідальним за роботу сайту.

Нагадаємо, "Форум видавців" стартував у Львові 13 вересня. Сьогодні, на ранок другого дня роботи заходу, біля входу на територію ярмарку вже сформувалася велика черга відвідувачів. 

Програма Форуму настільки насичена, що відсутність онлайн-доступу гостей до неї серйозно ускладнює можливість навігації заходом. Організатори розповсюджують друговану програму на стійках реєстрації, а також планують зробити електронну розсилку для представників ЗМІ.

Як повідомлялось, через погрози представників радикальних правих організацій на "Форумі видавців" у Львові відмінили презентацію книжки Лариси Денисенко "Майя та її мами", яка мала відбутись 15 вересня у дитячій бібліотеці. Представники вказаних та інших організацій вважають, що дискусія "Чи готова школа говорити на складні теми?" у комплексі з презентацією книги Лариси Денисенко "Майя та її мами", є "прямим посяганням на прищеплення школярам деструктивних принципів, що суперечать цінностям та традиціям, які споконвіку формувалися в українських родинах".