НОВИНИ

Кабмін затвердив фінплан Укрзалізниці без підвищення тарифів на пасажирські перевезення

Відповідний фінансовий план державної компанії на 2017 рік не містить норм про збільшення тарифів на пасажирські перевезення.

Кабінет міністрів України 13 вересня затвердив фінансовий план державної компанії "Укрзалізниця" на 2017 рік, у якому немає норм про збільшення тарифів на пасажирські перевезення. Про це повідомляє Урядовий портал

Також прем’єр-міністр України Володимир Гройсман наголосив на підтримці створення стратегії розвитку "Укрзалізниці", зазначивши, що перевізник потребує масштабного оновлення та максимально прозорої та зрозумілої тарифної політики.

Раніше в Укрзалізниці анонсували значне зменшення ціни на квитки на потяг "Київ-Варшава". Так, з 3 вересня квитки на потяг Київ-Варшава подешевшали з 2441 гривні до 1340 гривень.

Нагадаємо, що у квітні "Укрзалізниця" заявила про те, що не планує у 2017 році підвищувати тарифи на проїзд у пасажирських поїздах, хоча в листопаді минулого року компанія повідомляла про плани підвищити тарифи двічі на 16%. Так, перевізник наголосив, що вартість проїзду в поїздах далекого прямування залишається незмінною з липня 2014 року.

Крім того, компанія планувала з січня 2017 року на 10% підвищити вартість проїзду у вагонах I і II класів у швидкісних поїздів «Інтерсіті+».