НОВИНИ

У СБУ розповіли подробиці затримання на хабарі високопосадовця Укрзалізниці

Оперативники спецслужби затримали чиновника в одному з київських ресторанів під час отримання всієї суми першого «траншу».

Працівники Служби безпеки України під процесуальним керівництвом Генпрокуратури викрили на хабарі першого заступника начальника одного із департаментів ПАТ «Укрзалізниця». Про це йдеться у повідомленні прес-центру СБУ.

Згідно з повідомленням, правоохоронці встановили, що чиновник за «підтримки» нещодавнього топ-менеджменту Укрзалізниці вимагав триста тисяч доларів США за вирішення питання щодо призначення на керівну посаду в одній із філій товариства. Співробітники СБ України задокументували, що у якості передоплати кандидату було запропоновано передати сімдесят тисяч американських доларів. Оперативники спецслужби затримали посадовця в одному з київських ресторанів під час отримання всієї суми першого «траншу».

«Відкрито кримінальне провадження за ст. 368 Кримінального кодексу України. Тривають невідкладні слідчо-оперативні дії. Викриття чиновника відбулося за допомогою Департаменту безпеки Укрзалізниці. Нове керівництво товариства надає всебічну підтримку правоохоронцям у розслідуванні інших можливих епізодів протиправної діяльності затриманого», - підсумували в СБУ.

Нагадаємо, раніше про затримання високопосадовця повідомив заступник міністра інфраструктури Юрій Лавреню. За його словами, мова йде про першого заступника начальника департаменту аудиту та контролю ПАТ "Українська залізниця" Вахтанга Джакелі.