НОВИНИ

Україна закликала Раду Європи вжити заходів для звільнення Гриба

Дмитро Кулеба закликав комісара Ради Європи з прав людини Нілса Мужнієкса вжити заходів для звільнення українця Павла Гриба, який незаконно утримується у РФ.

У середу,13 вересня, постійний представник України в Раді Європи Дмитро Кулеба закликав комісара РЄ з прав людини Нілса Мужнієкса вжити заходів для звільнення українця Павла Гриба, який незаконно утримується в РФ. Про це постпред повідомив на своїй сторінці у Twitter.

"На комітеті міністрів Ради Європи розповів про викрадення Павла Гриба і закликав комісара з прав людини вжити заходів для його звільнення", - йдеться у повідомленні.

При цьому Кулеба нагадав про українського журналіста Станіслава Асєєва, Миколу Семену, Романа Сущенка, Ахмета Чийгоза, а також про переслідування храму Української православної церкви Київського патріархату в анексованому Криму.

Раніше повідомлялось, що зниклий на території Білорусі Павло Гриб був заарештований 17 серпня в Краснодарі на два місяці. 

Нагадаємо, колишній прикордонник, а нині військовий капелан Ігор Гриб заявив, що спецслужби Росії викрали його сина Павла в Білорусі. Згодом ЗМІ з'ясували, що ФСБ використала 17-річну дівчину, щоб заманити юнака до іншої країни.Посольство України передало в МЗС Білорусі ноту з проханням надати інформацію про українця. ЗМІ отримали непідтверджену інформацію, що від може перебувати в управлінні ФСБ у Краснодарі (РФ). Згодом у МЗС підтвердили, що Павло Гриб перебуває в управлінні ФСБ в Краснодарі.

Правоохоронні органи почали досудове розслідування щодо зникнення Гриба.

Теги