НОВИНИ

У Мінекономрозвитку заявили про зростання кількості туристів, що відвідали Україну

За перші шість місяців 2017 року до України в’їхало понад шість мільйонів туристів, що майже на 9% більше, ніж в аналогічному періоді 2016 року.

За перше півріччя 2017 року до України в’їхало 6,3 млн туристів, що на 8,7 % більше, ніж в аналогічному періоді 2016 року. Про це повідомила 12 вересня прес-служба Мінекономрозвитку.

Так, на основі даних Адміністрації Держприкордонслужби, Мінекономрозвитку проаналізувало туристичні потоки в Україні за І півріччя 2017 року. 

При цьому Всесвітня туристична організація ООН (ЮНВТО) зараховує до числа туристів осіб, які перетнули кордон зі службовою, діловою, приватною, релігійною метою, з метою туризму та навчання, культурний та спортивний обмін, транзит тощо. Туристи, що визначають мету своєї поїздки "з приватною метою", також зараховуються до загальної кількості туристів. 

"За даними Адміністрації Держприкордонслужби у І півріччі 2017 року з метою  «туризм» в Україну в’їхало 19,2 тис. осіб. Однак ця цифра не відображає реального стану речей, тому що  розраховується лише за даними, які надаються громадянами на пунктах перетину кордону", - повідомляє прес-служба.

У  Мінекономрозвитку додають, що за 2016 рік, за даними Адміністрації Держприкордонслужби, до України в’їхало 13,6 млн іноземців, що на 5,6 % більше, ніж у 2015 році. Кількість туристичних потоків в Україну продовжує зростати.

Раніше Всесвітній економічний форум випустив щорічний рейтинг, який аналізує стан туристичного сектору у 136 країнах світу. Так, у двадцятку найбезпечніших країн для туристичних напрямків увійшла Україна. Причиною стала війна на Донбасі, де триває боротьба між українськими збройними силами та озброєними сепаратистами, які підтримуються Росією. Це протистояння поширюється і на терріторію анексованого Криму, стверджує The Independent. Під час зіткнень страждають цивільні особи, тому експерти не радять відвідувати дані регіони туристам.

Нагадаємо, раніше британський журнал The Economist вніс Київ у десятку найменш комфортних для життя міст. Зі 140 проаналізованих міст столиця України опинилася на 131-му місці.

Посол Великої Британії в Україні Джудіт Гоф розкритикувала низьку оцінку Києва у рейтингу The Economist.З її слів, до столиці України є питання, однак місто рухається вгору, а не вниз.