НОВИНИ

В Європарламенті створили комітет для боротьби з тероризмом

До нового спецкомітету увійшли 30 осіб, які будуть оцінювати рівень терористичних загроз, виявляти можливі недоліки та збої у контртерористичних заходах.

В Європейському парламенті створили новий комітет для боротьби з тероризмом. Про це повідомляє прес-служба Європарламенту.

Список із 30 членів нового спеціального комітету Європарламенту затвердили на пленарному засіданні 12 вересня.

Зазначається, що головними завданнями комітету будуть оцінка ступеня терористичних загроз та виявлення будь-яких можливих недоліків і збоїв в контртерористичних заходи.

Раніше поліція Лондона продемонструвала нове обладнання для запобігання терактам на автомобілях, що врізаються в пішоходів. Так, для зупинки террорістов у поліції запропонували використовувати спеціальну мережу з вольфрамовими шипами, що отримала назву Talon ("Кіготь"). Ця мережа розгортається на дорозі перед рухомим засобом. Після того, як машина наїжджає на Talon, шипи встромлюються в колеса і обвивають їх, у результаті чого вони припиняють крутитися і машина втрачає хід.

Нагадаємо, що в липні лідери Великої двадцятки домовилися спільно протидіяти терористичній загрозі та боротися з фінансуванням тероризму.