НОВИНИ

Провідна спортивна газета Італії намалювала карту з "російським" Кримом

Також видання назвало харківський футбольний клуб "Металіст" і його однойменний стадіон - "Металургом".

Авторитетне італійське спортивне видання La Gazzetta dello Sport намалювала карту з "російським" Кримом напередодні матчу першого туру Ліги чемпіонів, де "Наполі" зіграє на виїзді з донецьким "Шахтарем". Про це у Facebook повідомив спортивний журналіст Микита Черняк.

Журналіст Пьерфранческо Аркетті також назвав у превью до поєдинку харківський футбольний клуб "Металіст" і його однойменний стадіон - "Металургом". Черняк також зазначив, що автор матеріалу наразі перебуває безпосередньо у Харкові.

 

"UPD. А взагалі, по-хорошому, за подібні фокуси потрібно відбирати акредитації - щоб поважали чужі території. Оце був би резонанс - провчити кореспондента самої GdS. І, напевно, тільки таким ось чином можна буде домогтися спростування і публікації правильної карти. Ні в якому разі не раджу прес-службі, просто висловлюю свою думку. Але в той же час коментар Андрій Бурлаков (Голова відділу медіа та зв'язків з громадськістю ФК "Шахтар", - ред.) з цього приводу хотілося б почути", - підкреслив журналіст.

Нагадаємо, раніше італійське аналітичне видання "Лімес" позначило на карті Крим частиною Росії.