НОВИНИ

Російські силовики провели обшук у кримського мусульманина і затримали його – адвокат

Як повідомляють активісти, Ренат Параламов – мусульманин, у нього четверо неповнолітніх дітей, заробляє торгівлею на ринку. Чоловік не мав судимостей.

У кримському селищі Нижньогірський в будинку Рената Параламова 13 вересня відбувся обшук. Про це у Facebook повідомив адвокат Еміль Курбедінов із посиланням на місцевих активістів.

Як зазначає сайт Крим.Реалії, Курбедінов розповів, що Параламова забрали із собою російські силовики та повезли, імовірно, в управління ФСБ Росії по Криму в Сімферополі.

Як повідомляють активісти, Параламов – мусульманин, у нього четверо неповнолітніх дітей, заробляє торгівлею на ринку. Чоловік не мав судимостей.

Російські силові структури поки що ситуацію не коментують.

Зазначимо, з переходом Криму під контроль Росії на півострові ФСБ проводить регулярні обшуки та допити журналістів, активістів, громадських діячів. Правозахисники характеризують це як «боротьбу з інакодумством».

Зокрема, 10 серпня після обшуку в Кленівці Білогірського району чотирьох мусульман правоохоронні органи доставили в Центр протидії екстремізму. Там у них перевіряли документи і взяли відбитки пальців.