Спеціальна моніторингова місія (СММ) ОБСЄ зафіксувала біля окупованого Донецька 40 танків бойовиків. Про це повідомляється в звіті місії, який опубліковали 12 вересня. 

"В непідконтрольних уряду районах за межами відводу ліній, але поза виділених місць зберігання безпілотний літальний міні-апарат СММ зафіксував наявність 40 нерухомих танків (невстановленого типу) на території об'єкта біля Мануйловки (65 км на схід від Донецька)", - йдеться в повідомленні.

Також у СММ зазначили, що за 44 кілометрів на захід від Луганська була помічена нерухома бойова машина піхоти (БМП-2), бронетранспортер (БТР-70), що рухався в південному напрямку поблизу Мічуріне (61 км на південь від Донецька), нерухома БРДМ-2 поблизу Солнцево (55 км на південний схід від Донецька) і нерухомий БТР-70 біля Староласпа (51 км на південь від Донецька).

Раніше у місії ОБСЄ заявили про зменшення кількості порушень режиму тиші на окупованому Росією українському Донбасі. Зокрема зазначається, що в Донецькій області місія констатувала 10 вибухів супроти близько 70, зафіксованих упродовж попереднього звітного періоду.