НОВИНИ

В Укрзалізниці заявили про плани змінити митний контроль у поїздах через Саакашвілі

У зв'язку зі спрощеним здійсненням митного контролю почастішали випадки, коли особи, які не мають права в'їзду в Україну, намагаються це зробити.

При затримці поїзда «Перемишль - Київ» з екс-президентом Грузії, колишнім головою Одеської ОДА Міхаілом Саакашвілі дії з боку персоналу Укрзалізниці  були абсолютно законними, тим більше компанія не мала права пускати його на борт. Про це заявив в. о. голови правління "Укрзалізниці" Євген Кравцов, пише УНІАН.

Кравцов зазначив, що в зв'язку з інцидентом із Саакашвілі «Укрзалізниця» має намір переглянути порядок митного контролю на міжнародних поїздах «Інтерсіті».

"Конкретно щодо цього поїзду «Інтерсіті» - в ньому діє окремий порядок митного контролю, він здійснюється під час руху. Це експериментальна модель, яку було запроваджено, щоб пасажири мали більше комфорту й швидше долали кордон. Нам потрібно буде вивчити її й, можливо, підкоригувати, щоб не було лазівок для окремих пасажирів", - сказав в. о. голови правління "Укрзалізниці".

За його словами, у зв'язку зі спрощеним здійсненням митного контролю почастішали випадки, коли особи, які не мають права в'їзду в Україну, намагаються це зробити і їх знімають із поїзда після проходження кордону.

Як повідомлялося, ввечері 10 вересня група народних депутатів і прихильників Міхеїла Саакашвілі, якого позбавили українського громадянства, підійшли до пункту пропуску "Шегині", зробили "коридор" і провели політика на українську територію. Крім того, під час прориву екс-голови Одеської ОДА Міхеїла Саакашвілі на кордоні кілька поліцейських і прикордонників отримали тілесні ушкодження. Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за фактом потрапляння на територію України Саакашвілі з його прихильниками.

На кількох учасників незаконного перетину українсько-польського кордону склали адміністративні протоколи.

12 вересня, екс-голова Одеської обласної державної адміністрації Міхеїл Саакашвілі біля львівського готелю "Леополіс" у присутності журналістів ознайомився з адміністративним протоколом про незаконний перетин кордону.