НОВИНИ

Апеляційний суд залишив Шуфрича-молодшого на поруках

Суд розглянув скаргу прокуратури стосовно запобіжного заходу сину Шуфрича.

Апеляційний суд м. Києва у вівторок, 12 вересня, відхилив скаргу столичної прокуратури щодо запобіжного заходу Нестора Шуфрича-молодшого. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомила речниця прокуратури Києва Надія Максимець.

«Апеляційний суд залишив без змін ухвалу Шевченківського райсуду м. Києва про особисту поруку (результативна частина рішення)», – написала вона.

Суд розглянув скаргу прокуратури стосовно запобіжного заходу сина народного депутата Нестора Шуфрича.

Як зазначається, суд першої інстанції в своєму рішенні не роз'яснив, чому саме особиста порука є тим дієвим запобіжним заходом, який здатен забезпечити належну процесуальну поведінку підозрюваного. Зокрема, суд не надав оцінку, що поручитель є рідним батьком підозрюваного.

Раніше Київська прокуратура подала апеляцію на рішення Шевченківського райсуду, який відпустив сина народного депутата Нестора Шуфрича.

Нагадаємо, у Києві ввечері 26 серпня син народного депутата Нестора Шуфрича на переході збив пішохода. Постраждалий отримав перелом ноги, вивих плеча, а також травми голови. Столична поліція розпочала кримінальне провадження за фактом ДТП. Шуфричу-молодшому оголосили підозру в порушенні правил безпеки дорожнього руху, що спричинило потерпілому тяжке тілесне ушкодження. 30 серпня суд відпустив Шуфрича-молодшого на поруки батька, хоч прокуратура просила застосувати домашній арешт.