НОВИНИ

Прикордонники зачитали Саакашвілі протокол про незаконний перетин кордону

У партії Саакашвілі вважають, що протокол намагаються вручити з порушеннями.

Екс-голова Одеської обласної державної адміністрації Міхеїл Саакашвілі у вівторок біля львівського готелю "Леополіс" у присутності журналістів ознайомлюється з адміністративним протоколом про незаконний перетин кордону. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Перед цим народний депутат Юрій Дерев’янко повідомив, що всі процедури щодо вручення протоколу відбуватимуться публічно, у присутності представників ЗМІ. Він також повідомив, що адвокати ставитимуть представникам Держприкордонслужби необхідні запитання.

Зараз відбувається процедура ознайомлення Саакашвілі з протоколом про незаконний перетин кордону. Біля готелю перебуває Саакашвілі зі своїми адвокатами і нардепом Дерев’янком, а також представники ДПСУ, які почали зачитувати протокол.

За словами Дерев’янка, це тривала процедура, яка може зайняти близько години.

Раніше у вівторок у партії "Рух нових сил" заявили, що протокол про адміністративне порушення під час перетину кордону їхньому лідеру Саакашвілі намагаються вручити з порушеннями.

"Згідно з інструкціями, такий протокол вони мали вручити протягом трьох годин від моменту, коли, на їхню думку, було здійснено правопорушення. А зараз іде вже третя доба", - розповіла прес-секретар партії Мар'яна Поштар.

При цьому вона додала, що посадові особи, які прийшли ознайомити Саакашвілі з протоколом, не можуть входити до приміщення, де він проживає.

На уточнювальне запитання, чи вважають у партії , що протокол намагаються вручити з порушеннями, Поштар зазначила: "Так, із порушеннями".

Як повідомлялося, ввечері 10 вересня група народних депутатів і прихильників Міхеїла Саакашвілі, якого позбавили українського громадянства, підійшли до пункту пропуску "Шегині", зробили "коридор" і провели політика на українську територію. Крім того, під час прориву екс-голови Одеської ОДА Міхеїла Саакашвілі на кордоні кілька поліцейських і прикордонників отримали тілесні ушкодження. Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за фактом потрапляння на територію України Саакашвілі з його прихильниками.

На кількох учасників незаконного перетину українсько-польського кордону склали адміністративні протоколи.