НОВИНИ

У РФ стартували військові навчання поблизу кордону з Україною

У повну бойову готовність приведені близько 700 військовослужбовців й понад 200 одиниць бойової техніки.

У Росії на Кубані розпочалися командно-штабні навчання, у яких беруть участь військові 49-ої загальновійськової армії РФ. Про це в вівторок, 12 вересня, повідомив начальник прес-служби округу Вадим Астаф’єв.

За інформацією, навчання проходять у Адигеї, Краснодарському та Ставропольському краях.

Зазначається, що під час військових маневрів відпрацюють зміну місць дислокації та марші відбиття масованого ракетно-авіаційного удару умовного противника.

"Близько 700 військовослужбовців й понад 200 одиниць бойової техніки приведені у повну бойову готовність та здійснили марші загальною протяжністю понад 700 кілометрів у район зосередження, у ході якого відпрацюють команди з відбиття нападу умовного противника, питання життєзабезпечення на привалах й орієнтування в незнайомій місцевості", — заявив Астаф’єв.

Він також додав, що у заході візьме участь розвідка й безпілотники "Орлант-10", здатні передавати картину на екран монітора.

Раніше, 5 вересня Росія розпочала масштабні військові навчання російських ракетних військ та артилерії у Південному військовому окрузі РФ, а також в окупованому Криму.

Нагадаємо, російсько-білоруські військові навчання "Захід-2017" заплановані на 14-20 вересня 2017 року, оголошена участь до 13 тисяч військових. Попередні аналогічні навчання проводилися у вересні 2013 року, ще до початку російської агресії в Криму і на Донбасі.

Міністр оборони України Степан Полторак не виключає можливості провокацій з боку Російської Федерації під час цих навчань.

У НАТО заявили, що російські військові навчання у Білорусі можуть виявитися "троянським конем", зазначивши, що під виглядом навчань Росія може залишити там завезену військову техніку.