НОВИНИ

Amnesty International вимагає від Росії негайно звільнити незаконно засудженого Чийгоза

Процес проти Чийгоза в організації назвали кульмінацією в низці сфальсифікованих і демонстративно хибних кримінальних та адміністративних справ.

Міжнародна правозахисна організація Amnesty International вимагає від Росії негайно звільнити незаконно засудженого заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтема Чийгоза.
Про це повідомили в представництві організації в Києві.

"Несправедливий судовий процес проти Ахтема Чийгоза є кульмінацією в низці сфальсифікованих і демонстративно хибних кримінальних та адміністративних справ, ініційованих окупаційною російською владою проти членів кримськотатарської громади. Це уособлення безперервного переслідування активістів, чий єдиний "злочин" – затятий опір російській анексії Криму", – заявила директор Amnesty International Україна Оксана Покальчук.

Нагадаємо, 11 вересня підконтрольний Кремлю Верховний суд анексованого Криму засудив до 8 років ув'язнення в колонії заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтема Чийгоза, який звинувачується в організації масових заворушень на мітингу 26 лютого 2014 року в Сімферополі.