НОВИНИ

Північна Корея заявила, що США заплатять високу ціну у разі посилення санкцій

У КНДР зазначили, що "уважно стежать за діями США".

Північна Корея (КНДР) заявила, що Сполучені Штати Америки будуть змушені  "заплатити високу ціну",  якщо Рада безпеки Організації Об'єднаних Націй ухвалить проект резолюції щодо посилення санкцій проти КНДР, запропонований Вашингтоном. Про це йдеться в заяві МЗС КНДР, повідомляє ЦТАК.

"Санкціями і тиском США хочуть повністю знищити суверенітет КНДР", - заявили в МЗС.

"КНДР розробила і удосконалила надпотужну термоядерну зброю як засіб стримування постійно зростаючих ворожих дій і ядерної загрози з боку США і запобігання небезпеці ядерної війни, яка нависла над Корейським півостровом і регіоном", - повідомили в Північній Кореї.

У КНДР зазначили, що "уважно стежать за діями США".

У заяві МЗС йдеться, що заходи, які КНДР доведеться прийняти в разі посилення санкцій, "змусять США відчувати найбільшу біль і страждання, які вони коли-небудь переживали за всю свою історію".

Нагадаємо, 8 вересня США звернулися до Ради Безпеки ООН із закликом проголосувати щодо нових санкцій проти Північної Кореї в понеділок, 11 вересня.

Нагадаємо, Північна Корея 3 вересня провела вже шосте ядерне випробування. Його назвали "найпотужнішим за всю історію". Пхеньян заявив, що йдеться про розробку водневої бомби, яку можна буде доставити за допомогою наявних у КНДР балістичних ракет.

У відповідь У США підготували проект резолюції Ради безпеки ООН, що передбачає запровадження ембарго на постачання нафти до КНДР та замороження активів її уряду і лідера Кім Чен Ина.