НОВИНИ

Південна Корея попередила про можливий запуск КНДР ще однієї ракети

У Сеулі заявили, що Північна Корея може запустити ще одну міжконтинентальну балістичну ракету 9 вересня - на річницю свого утворення.

У Південній Кореї заявили, що КНДР може запустити ще одну міжконтинентальну балістичну ракету в суботу, 9 вересня, на річницю свого утворення. Про це повідомляє AP.

"Прес-секретар Міністерства уніфікації Сеула Юджин Лі зазначила у п'ятницю, що Пхеньян може потенційно провести наступні випробування міжконтинентальної балістичної ракети в ці вихідні або ж 10 жовтня, в інше північнокорейський свято - день заснування правлячої партії", - йдеться у повідомленні.

Раніше Північна Корея відзначала ключові дати країни демонстрацією військової потужності, однак зараз її випробування, як видається, зумовлені необхідністю вдосконалення ракетних можливостей.

Нагадаємо, Північна Корея 3 вересня провела вже шосте ядерне випробування. Його назвали "найпотужнішим за всю історію". Пхеньян заявив, що йдеться про розробку водневої бомби, яку можна буде доставити за допомогою наявних у КНДР балістичних ракет.

Японські сейсмологи повідомили, що сила землетрусу, зафіксованого на території КНДР під час цього випробування, цього разу була вдесятеро більшою, ніж у вересні 2016 року, коли КНДР востаннє проводила ядерні випробування.