НОВИНИ

СБУ запобігла проведенню провокаційної акції «Збори матерів учасників АТО» у Львові

Учасники за 400 гривень повинні були критикувати українську політику та закликати до припинення АТО на будь-яких умовах.

Працівники Служби безпеки України попередили фейкову акцію «Збори матерів учасників АТО», зрежисованою  Росією. Про це в п’ятницю, 8 вересня, повідомила прес-служба відомства.

За інформацією, акцію планували провести 6 вересня у Львові. Передбачалося, що учасники будуть критикувати українську політику, у першу чергу на Сході України та закликатимуть до припинення АТО на будь-яких умовах.

Як повідомляється, організаторами акції були мешканка Волині та одна з провідних функціонерів «Російського культурного центру», які за російські гроші наймали учасників, переважно студентів та пенсіонерів. За участь в «масовці» організатори платили 400 гривень.

«Оперативники спецслужби задокументували, що для «масовки» організатори найняли за чотириста гривень майже сто пенсіонерів та студентів, які повинні були імітувати ролі родичів учасників антитерористичної операції. Жодного члена родини учасників АТО серед протестувальників не було», – йдеться в повідомленні.

У СБУ вважають, що це чергова спроба створити «картинку» для російських ЗМІ виявилася невдалою.

Нагадаємо, у липні СБУ запобігла російським провокаціям у приймальнях Генпрокуратури й Адміністрації президента.