Уряд пропонує підвищити мінімальну заробітну плату до 3764 гривень після прийняття законопроекту про пенсійну реформу. Про це повідомив в ході години запитань до уряду у Верховній Раді міністр соціальної політики Андрій Рева, передає УНІАН.

"Ми пропонуємо виправлення ситуації - зробити осучаснення по єдиному зарплатному принципом, тобто перестати гратися з коефіцієнтом і повернутися до єдиного принципу – підвищення заробітної плати. Лише це дає можливість людям праці жити краще, так і отримувати додаткові кошти без штучних коефіцієнтів для підвищення пенсій, і перший крок після того, як ми проголосуємо за реформу – це підвищення базового розміру заробітної плати до 3764 гривень цього року", - повідомив міністр.

Раніше міністр соцполітики Андрій Рева розповів, що можна отримати надбавки до пенсій за кожен рік роботи понаднормово після виходу на пенсію. Також зазначалось, що пенсійна реформа потребуватиме у 2018 році додаткових 40 млрд грн.

Як повідомлялось, Міністерство фінансів України запропонувало збільшити обсяг мінімальної заробітної плати. Так, згідно з текстом Бюджетної резолюції 2018-2020, мінімальна заробітна плата становитиме 3723 гривні у 2018 році, 4173 гривні — у 2019 та 4425 гривень у 2020 році.