НОВИНИ

У Міноборони розкрили головну мету військових навчань Rapid Trident-2017

Військовослужбовці різних країн відпрацюють спільні дії, щоб у майбутньому здобути повну взаємну сумісність при виконанні завдань.

Міжнародні військові навчання Rapid Trident-2017, які відбудуться в Україні, не розробляли як протидію російській агресії. Про це повідомив керівник прес-служби навчань Антон Миронович у п'ятницю, 8 вересня.

"Ці навчання не розроблялися як протидія російській агресії, зокрема і протидія тим навчанням, які Росія починає наступного тижня ("Захід-2017"). Військовослужбовці різних країн насамперед відпрацьовують спільні дії, щоб у майбутньому здобути повну взаємну сумісність при виконанні тих чи інших завдань, - миротворчих місій та стабілізаційних", - сказав Миронович.

На питання про те, чиїм коштом пройдуть навчання, у прес-службі зазначили:

"Знаю точно, що декілька країн, Україна, Грузія, Туреччина, Молдова, вони будуть фінансуватися, власне, ця їхня участь, з боку США".

Миронович також розповів про кількість військових та країни, як візьмуть участь у навчаннях.

"Буде достатньо велика делегація із армії США, майже 400 чоловік, також передбачається, що великі контингенти прибудуть із Молдови, Румунії, Польщі. Буде залучено декілька десятків одиниць броньованої техніки, автомобільної техніки і два гелікоптери МІ-8, літак АН-26", - зазначив Миронович.

Нагадаємо, у міжнародних військових навчання Rapid Trident-2017» беруть участь понад 2,5 тисяч військовослужбовців з України та 14 країн-партнерів.