НОВИНИ

СБУ викрила підприємців, які постачали продукти до "ДНР"

Рішенням суду двох директорів комерційних структур зобов’язали повернути до бюджету понад п’ятнадцять мільйонів гривень.

Працівники СБ України спільно з фіскальною службою викрили дві комерційні структури на нелегальному постачанні продуктів до терористичної організації «ДНР». Про це повідомили в прес-центрі СБУ.

Згідно з повідомленням, оперативники спецслужби задокументували, що бізнесмени з Харкова та Києва налагодили поставки продуктів до так званої «ДНР» під виглядом експорту в інші країни. За фіктивними договорами ділки нібито відвантажували продукцію у «треті країни», які через Росію потрапляли на тимчасово неконтрольовані Україною території Донбасу. Правоохоронці встановили, що зловмисники планували вивезти продукти на більше ніж сім з половиною мільйонів гривень.

Читайте також: На Одещині суд заарештував горілчаний завод росіянина, якого підозрюють у співпраці з "ДНР"

Рішенням суду двох директорів комерційних структур визнано винними у скоєнні злочину. За матеріалами СБ України ділками до бюджету будуть повернуті понад п’ятнадцять мільйонів гривень.

Нагадаємо, раніше працівники Служби безпеки України припинили в Одесі діяльність конвертаційного центру, через який протягом 2016-2017 років «відмивалися» гроші місцевих комерційних структур. Оперативники спецслужби з’ясували, що частина грошей отриманих від оборудок переправлялася на фінансування незаконних збройних формувань т.зв. "ДНР".