НОВИНИ

Мінфін вніс на розгляд Уряду проект держбюджету-2018

За словами міністра фінансів, до 15 вересня проект державного бюджету буде поданий у Верховну Раду.

Міністерство фінансів України розробило та подало на розгляд Уряду проект державного бюджету України на 2018 рік. Про це 6 вересня повідомив на своїй сторінці у Facebook міністр фінансів Олександр Данилюк.

Так, за його словами, основними пріоритетами бюджету на 2018 рік стала освіта, медицина, оборона і безпека, соціальна сфера, децентралізація, підтримка фермерів, ремонт та будівництво доріг.

"Вперше бюджет побудований на основі трирічної резолюції – впроваджуємо більш передбачувану бюджетну політику. Як і передбачалося резолюцією, дефіцит бюджету зменшився до 2,4%, а доходи загального фонду зведеного бюджету перший раз перевищили 1 трильйон гривень та досягли 1 трильйона 30 мільярдів гривень", - наголосив міністр.

Раніше Данилюк повідомляв, що проект державного бюджету на 2018 рік формується у відповідності до децентралізації і зміцнення місцевих бюджетів, підвищення соціальних стандартів, стимулювання промисловості й створення нових робочих місць. Він також додав, що обговорювалось питання впровадження нових методів фінансування первинної медичної допомоги, на яку в 2018 році передбачається направити 14,3 млрд грн.