НОВИНИ

СБУ прийшла з обшуками у Львівську міськраду

Правоохоронці обшукують управління освіти ЛМР через кримінальне провадження за статею, яка застосовується у випадках хакерських атак.

У понеділок, 4 вересня, працівники Служби безпеки України прийшли з обшуками в управлінні освіти Львівської міської ради. Про факт проведення обшуків підтвердили у прес-службі ЛМР, передає ZAXID.NET.

Раніше "Львівський портал" повідомив, що СБУ проводить обшук спільно з Національною поліцією на площі Ринок,9.

Зазначається, що підставою для обшуків є кримінальне провадження за ст. 363: порушення правил експлуатації комп’ютерів, автоматизованих систем, комп’ютерних мереж чи мереж електрозв’язку або порядку чи правил захисту інформації, яка в них оброблюється. Ця стаття Кримінального кодексу застосовується у випадках хакерських атак, блокувань та зламів сайтів.

Нагадаємо, що в липні СБУ також проводила обшуки в структурних підрозділах Львівської міської ради (департамент економічного розвитку та управління комунальної власносності).

Обшуки проводили в рамках розслідування виведення з комунальної власності понад 20 об'єктів нерухомого майна вартістю в десятки мільйонів гривень.