НОВИНИ

Україна посилила контроль кордону на всіх ділянках через російсько-білоруські навчання "Захід-2017"

Навчання відбудуться 14-20 вересня, але підготовка до них почалася заздалегідь.

Державна прикордонна служба України посилила патрулювання кордонів на всіх ділянках у зв’язку з проведенням російсько-білоруських навчань "Захід-2017" 14-20 вересня. Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" повідомив помічник глави ДПСУ Олег Слободян.

"Ці заходи вже розпочалися від початку вересня. У нас стартували командно-штабні навчання, в рамках яких було посилено ділянки кордону на всіх без виключення напрямках, починаючи від зони АТО, північної, західної, південної, тобто на всіх ділянках ми посилюємо заходи принаймні на період до закінчення навчань "Захід-2017", – зазначив він.

За словами Слободяна, до Білорусі задовго до початку самих навчань уже починають прибувати російські війська.

"Тому обстановку потрібно контролювати, і ці заходи ми вже проводимо", – підкреслив він.

Нагадаємо, російсько-білоруські військові навчання "Захід-2017" заплановані на 14-20 вересня 2017 року, оголошена участь до 13 тисяч військових. Попередні аналогічні навчання проводилися у вересні 2013 року, ще до початку російської агресії в Криму і на Донбасі. Міністр оборони України Степан Полторак не виключає можливості провокацій з боку Російської Федерації під час цих навчань. У НАТО заявили, що російські військові навчання у Білорусі можуть виявитися "троянським конем", зазначивши, що під виглядом навчань Росія може залишити там завезену військову техніку.