НОВИНИ

У СБУ повідомили про видворення з України російської пропагандистки

За словами речниці спецслужби, наразі триває оформлення необхідних документів.

У Службі безпеки України заявили, що наразі проводиться оформлення документів для офіційного видворення з України журналістки російського "Першого каналу" Анни Курбатовой. Про це повідомила речниця СБУ Олена Гітлянська.

«Російська пропагандистка Анна Курбатова буде примусово повернута до РФ. Україна є правовою державою, її правоохоронні органи діють виключно в рамках чинного законодавства. На цей момент триває оформлення необхідних документів для її офіційного видворення. Так буде з кожним, хто дозволяє собі ганьбити Україну», - розповіла Гітлянська.

Читайте також: СБУ викрила операцію спецслужб РФ щодо дискредитації українських ЗМІ

Раніше в середу російські ЗМІ поширили повідомлення про нібито викрадення Курбатової в Києві. Через деякий час російський "Перший канал" у прямому ефірі повідомив, що Курбатова була затримана працівниками Служби безпеки України.

Прізвище Курбатової із 27 серпня 2017 року є в розділі "Чистилище" волонтерського сайту "Миротворець". Вона є авторкою пропагандистського сюжету про військовий парад до Дня Незалежності України.

Нагадаємо, раніше Служба безпеки України депортувала пропагандистку телеканалів "Росія 1" і "Росія 24" Марію Саушкіну (справжнє прізвище - Князєва) за тенденційне висвітлення ситуації в країні.

Крім того, з цієї ж причини було депортовано працівницю Всеросійської державної телевізійної і радіомовної компанії (ВДТРК) Тамару Нерсесьян.