НОВИНИ

Уряд вніс зміни в процес надання субсидій

З-поміж іншого було зменшено із чотирьох до двох останніх кварталів період, за який враховуються доходи домогосподарств.

Кабінет міністрів України своїм рішенням удосконалив процес надання житлових субсидій населенню. Про це йдеться у постанові Кабміну, що розміщена на Урядовому порталі.

«Урядом удосконалено процес надання житлових субсидій населенню. Зокрема, зменшено період, за який враховуються доходи домогосподарств для призначення їм житлових субсидій, з чотирьох до двох останніх кварталів, надано можливість призначення субсидії недієздатній особі за заявою опікуна, врегульовано питання виплати призначеної субсидії на придбання твердого палива і скрапленого газу у разі смерті особи, якій було призначено субсидію», - йдеться у повідомленні.

Читайте також: Розенко розповів, скільки українських сімей отримає гроші за субсидії

Також встановлено, що субсидія не призначатиметься лише за наявності заборгованості, загальна сума якої перевищуватиме 20 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, переглянуто соціальні нормативи споживання газу для побутових потреб, врегульовано питання проведення розрахунку невикористаних сум субсидій об'єднаннями співвласників багатоквартирного будинку та житлово-будівельними кооперативами.

Нагадаємо, раніше в Мінсоцполітики пояснили, як призначатимуть субсидії на наступний опалювальний період. Так, перепризначення субсидій на наступний опалювальний період здійснюється в автоматичному режимі без необхідності повторного звернення громадян.