НОВИНИ

ДФС вилучила тисячу тонн незаконного спирту

Наразі 260 податківців проводять обшуки у приміщеннях 27 державних спиртових заводів у 11 областях.

У понеділок, 21 серпня, працівники податкової служби виявили та вилучили тисячу тонн необлікованого спирту під час обшуків 27-ми державних спиртових заводів у 11-тьох областях України. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив перший заступник голови Державної фіскальної служби України Сергій Білан. 

Зазначається, що до обшуків були залучені 260 працівників податкової поліції.

"В ході обшуків, які розпочалися сьогодні вранці, вже виявлено та вилучено тисячу тонн необлікованого спирту. Працюємо далі. На даному етапі 260 співробітників податкової міліції проводять обшуки в виробничих, складських та офісних приміщеннях 27 державних спиртових заводів, які не входять до складу ДП «Укрспирт», а є самостійними державними підприємствами. Слідчі дії проводяться в 11 областях: Вінницькій, Житомирській, Івано-Франківській, Кіровоградській, Львівській, Рівненській, Сумській, Тернопільській, Харківській, Черкаській та Чернігівській", - йдеться у повідомленні.

Білан також зауважив, що факти неврахованогоного виробництва спирту на потужностях легальних спиртових заводів України підтвердилися в ході попередніх етапів спецоперації.

Як повідомлялось, 19 липня Кабінет міністрів України схвалив законопроект про підвищення акцизів на сигарети, пиво і етиловий спирт. Так, Кабмін пропонує Верховній Раді підвищити акцизний податок на сигарети з 445,56 до 495,46 гривні/1 000 штук, на пиво з 2,78 до 3,09 гривні/літр і на етиловий спирт з 126,96 до 141,18 гривні з розрахунку за 1 літр 100% спирту.