НОВИНИ

Уряд затвердив реформу держслужби

Зокрема, у рамках реформи держслужби уряд розпочинає відкритий конкурс на нові посади в 10 пілотних міністерствах.

У п'ятницю, 18 серпня, Кабінет Міністрів України cхвалив низку нормативних актів щодо реформи державного управління. Про це повідомила прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Зазначається, що метою цієї реформи є підвищення якості державної служби шляхом фокусування міністерств на формуванні державної політики та значному посиленні кадрового складу державної служби.

Так, у рамках реформи, уряд розпочинає відкритий конкурс на нові посади в 10 пілотних міністерствах, зокрема, в Мінагрополітики, Нацдержслужбі, Національному агентстві електронного урядування.

Також у пілотних міністерствах будуть створені нові структурні підрозділи – директорати політики, директорати стратегічного планування та євроінтеграції, будуть проведені відкриті конкурси для заміщення посад у директоратах.

У Кабміні до того ж розроблено єдиний портал, на якому будуть зібрані вакансії фахівців з питань реформ та на якому можна буде подати документи на конкурс он-лайн. Вакансії на ньому будуть додаватись самими міністерствами з 4 вересня 2017 року.

Як повідомлялось, наприкінці червня Україна і Світовий банк підписали угоду про отримання гранту ЄС на 1,9 мільйона євро, спрямованих на реформування держслужби.